Головна
АДВОКАТСЬКИЙ ЗАХИСТ У ХОДІ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

 

Адвокатський захист та правова допомога у ході кримінальної справи є запорукою дотримання власних прав на усіх стадіях процесу, а також мінімізації можливих негативних наслідків як для підозрюваних / обвинувачуваних / підсудних осіб так і для потерпілих громадян. Адже відсутність практичного досвіду у проходженні процедур кримінальної справи, незнання нормативно-правових актів, якими керуватимуться слідчі, неволодіння інформацією про власні права –– все це може призвести до неприємних, а подекуди і плачевних наслідків.

Правозахисники Асоціації мають значний позитивний досвід у супроводженні кримінальних справ.

Ми маємо змогу надавати оперативну професійну адвокатську допомогу на кожному з етапів кримінальної справи. Адвокати асоціації приймають безпосередню участь у ході слідчих дій, допитів підозрюваного та свідків, у судових слуханнях, а також шляхом складання відповідних процесуальних документів, клопотань, запитів, скарг (оскарження дій/бездіяльності слідчого, прокурора, суду) тощо.

При можливому порушенні кримінальної справи важливо мати на увазі, що адвокатська допомога буде найбільш ефективною, якщо клієнт вирішить скористатися послугами адвоката саме на стадії досудового розгляду справи.

 

Інші послуги